Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Lion Nieruchomości

ul. Duńska 34/26 Szczecin

Mapa

575 610...

575 610 090

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

Chcesz sprzedać nieruchomość?

26

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Lion Nieruchomości

Filtruj

425 000 zł42,60 m² 9 976,53 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z dużym balkonem - ul. 26 Kwietnia (os. Przyjaźni) Na sprzedaż dwupokojowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,6 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

350 000 zł600 m² 583,33 zł/m²

Jarosław Bokszczanin

Jarosław Bokszczanin

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Tanowie w spokojnej części ul. Leśnej. Działka ma kształt kwadratu i zajmuje powierzchnię...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

Aneta Bokszczanin

Aneta Bokszczanin

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszewo | 2 pokoje | balkon | dobra komunikacja | 1700 zł Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , położone...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

Aneta Bokszczanin

Aneta Bokszczanin

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w centrum | światłowód gratis | Kapitańska Szukasz mieszkania w centrum? Jesteś młodą osobą - studiujesz albo pracujesz? Tu masz...

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł70,04 m² 8 894,92 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Śródmieście | 70 m | Parter | Potencjał na piękne mieszkanie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m , położone na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 099 560 zł160 m² 6 872,25 zł/m²

Jarosław Bokszczanin

Jarosław Bokszczanin

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wykonany w technologii szkieletowej znajdujący się w dzielnicy Płonia. Dom posadowiony jest na działce 1280 m2...

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,06 m² 7 968,55 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Pierwsze mieszkanie? Zacznij tutaj. | 2 pokoje | balkon | ul. Roweckiego | Police Jeśli masz dość wynajmu i myślisz o czymś swoim - to może być...

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł90,40 m² 44,25 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia dla firmy - Szczecin, ul. Jagiellońska Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla firmy zatrudniającej pracowników. Lokal znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 029 m² 154,52 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w miejscowości brzózki. . Brzózki to niewielka wioska w gminie Nowe Warpno w powiecie polickim,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

261 050 zł22,70 m² 11 500 zł/m²

Aneta Bokszczanin

Aneta Bokszczanin

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Zainwestuj w nowoczesność, komfort i lokalizację, która przyciąga najemców! Lokalizacja: szczecin Gumieńce - w sąsiedztwie...

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36,45 m² 11 522,63 zł/m²

Aneta Bokszczanin

Aneta Bokszczanin

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja, niskie koszty i idealny układ mieszkanie dla singla, pary lub inwestora! Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu -...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Piłsudskiego

Police,zachodniopomorskie

890 000 zł145,40 m² 6 121,05 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - Police, ul. Piłsudskiego Na sprzedaż lokal usługowy położony w Policach przy ul. Piłsudskiego - w szeregu...

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł42 m² 13 928,57 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zamieszkaj na najbardziej zielonym osiedlu W szczecinie! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł5 508 m² 181,37 zł/m²

Jarosław Bokszczanin

Jarosław Bokszczanin

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w miejscowości Karwowo. Działka znajduje się w samym centrum miejscowości i zajmuje powierzchnię 5508...

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł81 m² 9 444,44 zł/m²

Jarosław Bokszczanin

Jarosław Bokszczanin

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie inwestycyjne w Centrum Szczecina | 5 pokoi | 81 m | Po remoncie | Gotowe do wynajmu Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

300 zł100 m² 3 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO wynajęcia - duży plac Z zapleczem - Police Szukasz miejsca pod maszyny budowlane, bazę sprzętu, składowanie materiałów albo zaplecze dla firmy?...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48,50 m² 45,36 zł/m²

Aneta Bokszczanin

Aneta Bokszczanin

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - 2 pokoje | duży balkon | winda | ul. Budowlana Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum? To dobra, sprawdzona opcja do wygodnego życia...

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł70,04 m² 8 894,92 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie / lokal usługowy na sprzedaż - Szczecin, śródmieście, ul. Ściegiennego Na sprzedaż lokal usługowy/mieszkalny o powierzchni 70,04...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łęgi

Łęgi,zachodniopomorskie

290 000 zł1 400 m² 207,14 zł/m²

Jarosław Bokszczanin

Jarosław Bokszczanin

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o wielkości 1400 m2 w urokliwej miejscowości Łęgi. Działka ma kształt prostokąta i znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Reptowo

Reptowo,zachodniopomorskie

980 000 zł100 m² 9 800 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jesienią ceny spadają razem z liściami. Dom z duszą - miejsce, w którym naprawdę odpoczywasz. Reptowo, tuż obok jeziora Miedwie Wyobraź...

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł46 m² 12 152,17 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe 2 pokoje przy Fabryce Wody Na sprzedaż świeżo wyremontowane, dopracowane mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy Fabryce Wody...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 090 000 zł97 m² 11 237,11 zł/m²

Aneta Bokszczanin

Aneta Bokszczanin

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom zamiast mieszkania - ogród, taras, 2 garaże | Szczecin Dąbie - przestrzeń, której szukasz Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. Gdzie...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł69 m² 36,23 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, rodzinne 3 Pokoje - Police, ul. św. Kazimierza Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Oferujemy na wynajem przestronne, w pełni...

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46,11 m² 52,05 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Styl, komfort i gotowe do zamieszkania - idealne mieszkanie na wynajem. Szukasz miejsca, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego...

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 200 m² 154,17 zł/m²

Piotr Swoboda

Piotr Swoboda

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości brzózki. Brzózki to niewielka wioska w gminie Nowe Warpno...

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł4 952 m² 11,91 zł/m²

Jarosław Bokszczanin

Jarosław Bokszczanin

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks 6 działek rolno-budowlanych znajdujących się w Ostrowicach gm. Drawsko Pomorskie. Działka 290/10 - wielkość 4952 m2 - klasa...

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

Jarosław Bokszczanin

Jarosław Bokszczanin

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Znajduje się na 1 piętrze niskiego 4-piętrowego bloku....

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij